V-dog Traditional Flakes 15kg

1,270 

V-dog Tradiční vločky je kompletní, nutričně vyvážené a 100% veganské krmivo pro dospělé psy, které poskytuje vašemu mazlíčkovi veškeré živiny v chutné a snadno stravitelné formě. Obohaceno Taurinem a L-carnitinem.

Jen 1 skladem

Kategorie:

Popis

V-Dog Traditional Flake 15 kg – krmivo pro psy

Traditional Flake jsou originální veganskou výživou pro psy, která byla poprvé vyrobena v roce 1980. Prodána pod značkou Happidog až do roku 2009, kdy byla změněna na V-Dog a je nyní krmena již více než 10 generacemi psů!

Zaregistrované ve veganských a vegetariánských společnostech ve Velké Británii: Tradiční vločky V-dog® jsou hrdě schváleny veganskými a vegetariánskými společnostmi ve Velké Británii jako suroviny, které neobsahují živočišné produkty, vedlejší produkty ani deriváty. Tento produkt a jeho složky nejsou testovány na zvířatech. Také schválila společnost Peta UK.

Výběr přírodních, zdravých a prospěšných složek: Zajištění správné rovnováhy živin, které v kombinaci s pravidelným cvičením pomáhá udržovat zdravý a aktivní životní styl.

Základní vitamíny a minerály: Obsahuje správnou rovnováhu vitamínů a minerálů pro zdravou pohodu.

Obsahuje taurin a L-karnitin: důležité živiny neobsahující živočišný původ, které hrají zásadní roli v regulaci srdečních funkcí a metabolizují tuky pro svalovou sílu a vytrvalost.

Optimální trávení: Obsahuje základní složky, které napomáhají trávení pro optimální absorpci živin. Nebyly přidány umělé barvy nebo konzervační látky.

Složení: pšenice, ječmen, kukuřice, texturami rostlinný (sójový) bílkovin, sójový protein, sójový olej, vitamíny a minerály.

Aditiva: Barviva: červený oxid. Antioxidanty. Konzervační prostředky. Nutriční přísady / kg: vitamín A 11 700 IU, kalcitriol glykosid 1,170 IU, vitamín E56 mg, vitamín B1 1,8 mg, vitamín B23,7 mg, vitamín B6 1,8 mg, vitamin B12 18,5 mg, B3 niacin 18,5 mg, B5 kyselina pantothenová 14 mg, kyselina listová 1 mg Stopové prvky: Jodičnan vápenatý bezvodý 1,44 mg (jodin 0,88 mg), seleničitan sodný 3,1 mg (selenium 0,14 mg), Curpický sulfát pentahydrát 54 mg (měď 13,5 mg), monohydrát železnatý železnatý 150 mg (železo 45 mg), manganový oxid 130 mg ), Oxid zinečnatý 257 mg (zinek 185 mg). Taurin 130 mg, L-karnitin 67 mg Analytické složky: Surový protein: 20%, Obsah tuku 6%, Surová vláknina 3%, Anorganická hmota 6%, Vápník 0.9%, Fosfor 0.6%

Průvodce krmením: Hmotnost psa (kg) Počet potravin (g) <5kg <125g 5-9 kg 125-225 g 9-27 kg 225-650 g 27 kg + 650 g +
Výše uvedená množství jsou poskytována pouze jako vodítko, protože požadavky se budou lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je úroveň aktivity, věk a typ plemene.

V-pes Tradiční vločky mohou být krmeny suché nebo namočené, aby vyhovovaly vašim domácím mazlíčkům. Denní porce tradičních vloček V-dog lze podávat v jednom jídle, ale v ideálním případě by měla být rozdělena na dvě jídla.

Zavádějte V-dog postupně tak, že ho mícháte s vaším současným jídlem po dobu 5-7 dnů, dokud ho tradiční vločky V-dog zcela nenahradí. Ujistěte se, že je stále k dispozici dostatek čisté čerstvé pitné vody.

Recenze uživatelů v EN

 

Další informace

Hmotnost 15 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “V-dog Traditional Flakes 15kg”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top