Emička nás opustila

Přinášíme moc smutnou zprávu 💔

Emička nás bohužel o víkendu opustila. Jak víte, po nutné operaci kýly se vyskytly komplikace a Emička musela jet akutně na reoperaci, po které zůstala hospitalizována u pana doktora, abychom měli jistotu, že v případě nečekaných okolností, může pak doktor kdykoliv zasáhnout. I když operace proběhla včas a vše se zdálo na dobré cestě, Emička se bohužel z narkózy už neprobrala. Neskutečně nás to mrzí, byli jsme si jistí, že i když to pro ni bylo náročné, dá to a bude tady běhat s Elvírkou.

S tou teď bude lítat Piggoušek a Aninka, se kterými byly dlouho ve výběhu a nebude tak po Emičce truchlit dlouho. Děkujeme moc vám všem, kteří jste na holčičku mysleli. Je už doma tam nahoře mezi svými a snad ji čeká lepší budoucnost, až se zase rozhodne v nějakém tělíčku dorazit sem k nám na zem. Je naším největším přáním, abychom pochopili, že tu máme tolik jiného jídla, ještě k tomu mnohem zdravějšího a etického, a že není nutné žádné zvíře vykořisťovat a zabíjet. Že to jsou naši přátelé, které nejíme, ale o které pečujeme a s láskou se staráme… protože nic není dražšího než život, ať se jedná o ten náš či kohokoliv jiného. ❤️


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top