Chci přispět

Realizace projektu je podmíněna získáním nemalých finančních prostředků, takže pokud máte možnost projekt podpořit jakoukoli finanční částkou, určitě neváhejte, budeme Vám nesmírně vděční. Nejlepší formou je trvalý příkaz, aby měl projekt zajištěn stabilní příjem (i 50 kč/měsíčně má velký smysl!).

Peníze jsou potřeba především na zasíťování pozemku v Dobrovítově, vybudování a údržbu zázemí, plat pro zaměstnance, kteří jsou na farmě 24 hodin, krmivo pro zvířata a veterinární péči.


Co získáte:

 • dobrý pocit z podpory smysluplného projektu,
 • možnost odepsat si dar z daní,
 • veřejné poděkování na našich i spřátelených webech a facebookových stránkách (např. Srdcem všem )

Číslo transparentního účtu: 2300769996/2010

 

 

 

Přes PayPal :

Chci se zapojit


61 comments on “Chci přispět
 1. Marcela Černá napsal:

  Dobrý den,i já jsem zadala trvalý příkaz,i když pouze na 100,- Kč,ale po mateřské přispěji více. Krásný den vám všem 🙂

 2. Romana napsal:

  Zdravím lidi! i já jsem momentálně přispěla stovkou přes trvalý příkaz. Není to moc, snad časem bude možnost přispívat vám víc,protože děláte opravdu všechno pro zvířátka. Jste skvělí! Ať vás štěstí provází!

 3. Jakub napsal:

  Dobrý den , chtěl bych vám pomoci osobně, nakrmit poklidit , a po té i přispět. Zvířata jsou pro mne plnohodnotným spoluobčanem planety, a mám i ním velmi kladný vztah. Budu rád , za odpověď děkuji

  • FN napsal:

   Dobrý den,
   Určitě vás na Farmě rádi přivítáme, vyberte si prosím některý návštevní den jak se vám to bude hodit.
   Radi vas uvidime a zviratka take.

 4. Jindřiška Netrestová napsal:

  Děláte skvělou věc a já ráda alespoň malou, pravidelnou částkou přispěji. A nejen že pomáháte zvířatům, ale výborně zvládáte tu vizuální a komunikační stránku na webu a sociálních sítích. Tohle ne každý zvládá a přitom je to v dnešním světě důležité.

 5. Kamila a Jirka Janebovi napsal:

  Hezky zdravíme, moc se nám váš projekt líbí a moc vám fandíme.
  Ať se daří. Rádi opět přispějeme.

 6. Petr Kujal napsal:

  Skvělý projekt, moc si cením, že mohu přispět. Nastavuji trvalý příkaz na 400 Kč měsíčně, snad Vám to alespoň trochu pomůže 🙂 Fandím Vám!

 7. Lenka Klapalová napsal:

  Parádní myšlenka, moc chválím 🙂 Zadávám trvalou platbu na tři stovky měsíčně, snad vám to pomůže.

 8. Perivolli79 napsal:

  Dobrý den,

  sleduji Vás na Instagramu, moc se mi líbí co děláte, fandím Vám a máte můj velký obdiv.
  K Vánocům Vám pošlu 1000 Kč a od ledna nastavím 200 Kč jako pravidelnou platbu.
  A pokud to jen trochu půjde, příští rok se na Vás přijedu podívat.
  Mějte krásné dny, plné dobrých zpráv a úsměvů nejen na rtech, ale i na duši.
  Krásné Vánoce.
  Pavla

 9. Zadala jsem měsíční trvalý příkaz na 200,- Kč měsíčně. Není to moc, jsem sama na 5 zachráněných čtyř nohých chlupatých zvířat a hypotéku, přispívám ještě na adopci na dálku, ale alespoň něco. Pokud nás bude víc, kdo se trochu uskromní, zvládneme to 🙂 Tak snad se přidá i někdo další ….

  • FN napsal:

   Děkujeme Zdeni, každá pomoc se počítá a ten vánoční náklad dobrot pro zvířátka byl mega velký 🙂 Každopádně je nás stále víc, takže ne snad, ale určitě se lidé přidávají. Měj se fajn a zase přijeď. Paja

 10. Lukáš napsal:

  Zdravím!
  Jsem moc rád, že se najdou lidé, co jsou schopni takovýto projekt zrealizovat.
  Od doby co jsem náhodou narazil na Youtube na přednášku od Garyho Yourofského (https://www.youtube.com/watch?v=6leZ6S1Cib4) jsem se o tuto probelmatiku hodně zajímat. Ta jeho přednáška mi otevřela oči a já jsem pochopil, jak ten svět skutečně funguje.
  Proto jsem moc rád, že i u nás v ČR jsou lidé jako vy.
  Zařídím trvalý příkaz, abych vás podpořil.
  Ať se daří vám i zvířátkům. A díky za to co děláte.

  • Panatrax napsal:

   Ahoj Lukáši,
   shodou okolností byla tato přednáška i pro mě jeden z těch posledních momentů, který mě přesvědčil o nutnosti začít s čistě rostlinou stravou.
   Děkujeme ti za příspěvek, my i zvířata, měj se pěkne.

 11. jana napsal:

  kdyz si koupim vase produkty(taska,tricko)…prispeju tim na farmu nadeje?popř.kolik penez z te castky jde na farmu?dekuju..

  • adminus napsal:

   Milá Jano, na Farmu Naděje jde plná částka z prodeje zboží v našem e-shopu. To znamená, že když si koupíte tašku, tak jde celá částka na bankovní účet Farmy Naděje. Peníze pak použijeme na financování našeho projektu. Mějte se pěkně, Katka

 12. Jana Holubová napsal:

  Také zadávám trvalý příkaz a přeju hodně štěstí 🙂

 13. Aasha Švecová napsal:

  Krásný den!

  Dne 30. 4. 2016 jsme uspořádali v Havl. Brodě v klubu OKO malou akci – veganský raut následovaný koncerty 4 kalpel. Kapely hrály bez nároku na honorář, vstupné dobrovolné. Vybralo se krásných 3500 peněz, které jsme právě s radostí poslali na Váš účet.

  S penězi posíláme i přání všeho dobrého. Doufám, že se nám podobnou akci podaří zopakovat. Výtěžek pak opět rádi pošleme Vám.

  Zdraví Aasha

 14. Anna napsal:

  Mili lidi, tohle projekt jsem vubec nevedela. Je to uzasny! Samozrejme chci prispet. Taky budu rada, jestli muzu pomahat. Jsem neslysici. Myslim ze nebude problem komunikovat s vami. Palce nahoru!!! 🙂

  • adminus napsal:

   Ahoj, Aničko, děkujeme za krásnou zprávu, jsme moc rádi za každou pomoc. Co se té fyzické týče, zatím není potřeba, ale sleduj náš web a FB, až budeme vyhlašovat brigády, můžete se přihlásit 🙂 Krásný zbytek svátků, ať je ten další rok pro všechny bytosti lepší než ten předešlý. Katka

 15. Alan napsal:

  Ahoj, zadal jsem trvalý příkaz. At se Vám daří.

  • adminus napsal:

   Ahoj, Alane, moc děkujeme! Každá pomoc je vítaná 🙂 Ať se daří i Tobě! Katka a spol.

 16. Martina napsal:

  Taky jsem zadala trvalý příkaz a přeju všechno nej.

  • adminus napsal:

   Martino, děkujeme! 🙂 Je úžasné vidět, kolik dobrých lidí kolem sebe máme… I my vám přejeme všechno nej a snad brzy nashle na farmě 🙂 Katka a spol.

 17. Kamila Šmídová napsal:

  Trvalý příkaz zadán. Ať se Vám daří.:)

 18. Jana napsal:

  Děkuji za takové lidi, jako jste vy 🙂
  Na takové projekty má určitě smysl přispívat.
  Ať se vám daří!
  Jana Konarská

  • adminus napsal:

   Milá Jano, moc moc díky za povzbuzení a podporu. Na podzim už začneme něco budovat, tak snad už brzy budou zvířata bydlet 🙂 Mějte se a myslete na nás dál 🙂 Katka

 19. Irena napsal:

  Ahoj, zadala jsem trvalou platbu. Jste úžasní!! Už se těším až se přijedeme podívat. Moc vám a zvířátkům držím palce!! Irča

  • adminus napsal:

   Milá Ireno, moc moc děkujeme, vážíme si každého příspěvku 🙂 Už se také těšíme, až budeme mít něco postaveného a budeme moci vítat první hosty a hlavně – první zvířátka 🙂 Mějte se krásně, Katka a spol.

 20. Pavol napsal:

  Ahojte, poslal som Vám drobný príspevok cez paypal 10.5. akurát to nezobrazilo na tom transparentnom účte, tak som sa chcel opýtať či Vám to prišlo, nech viem do budúcna ktorý spôsob platenia využiť. Ďakujem 🙂

  • adminus napsal:

   Milý Pavle, moc děkujeme za příspěvek, zaznamenala jsem ho na našem paypal účtě, takže je v pořádku „doma“ 🙂 Katka

 21. Renata napsal:

  Ahoj, zřídila jsem si trvalou platbu, mělo by se to objevit v půlce měsíce. Doufám, že se vám to tam objeví, s internetovým bankovnictvím teprve začínám. Ráda podpořím tento projekt a taky ráda se někdy v budoucnu přijedu podívat. Moc vám fandím a samozřejmě jsem si na FB dala like na vaši stránku. Přeji hodně zdaru. Renča

  • adminus napsal:

   Milá Renčo, jste báječná, díky za podporu a pomoc 🙂 My už se také nemůžeme dočkat, až na farmě přivítáme první hosty a hlavně první zvířecí obyvatele 🙂 Mějte se krásně, Katka a spol.

 22. Marcela napsal:

  Poslala jsem dnes z internetového bankovnictví 100 kč a zadala na rok trvalý příkaz příspěvkem 100 kč.Není to moc,přispívám občas i na Nedoklubko atd.,ale každý malý příspěvek myslím pomůže :-).Ať se zvířátkům i vašemu týmu daří!

  • adminus napsal:

   Milá Marcelo, moc moc děkujeme, každý příspěvek nám pomůže! Mějte se krásně a třeba někdy naviděnou na farmě 🙂 Katka

 23. Olga Stránská napsal:

  Zatím jsem o projektu nic nevěděla.Hned v pondělí pošlu. Uvítala bych,kdyby byly více vidět účty,na které se má přispívat.Zatím posílám jak mohu jen na pejsky a stále hledán nějaké úcty.Olga

  • adminus napsal:

   Milá Olgo, moc děkujeme za finanční pomoc! Číslo našeho transparentního konta je napsán hned na úvodním obrázku (pod zvířátky), dále je v pravé liště po rozkliknutí na jakýkoli příspěvek, je v článcích Založili jsme transparentní konto a Když každý pošle 100 korun a chystáme i další zviditelnění přímo z hlavní stránky. Pracujeme na nové podobě webu, tam už to bude v pořádku. Ještě jednou díky, Katka a spol.

 24. Tami napsal:

  Opravdu skvely projekt,ktery budu rada podporovat kazdy mesic……doufam,ze takovych farem bude na uzemi CR v budoucnu vice. Vyborna prace lidi!! :-))

  • adminus napsal:

   Milá Tami, to je i náš sen – co nejvíce podobných farem všude po celé zemi 🙂 Tak držte palce a děkujeme mnohokrát za pravidelnou pomoc! Katka a spol.

 25. Klara napsal:

  Tak 200 Kc mesicne. Snad vam to pomuze! Az budu v Cechach, rada se treba zapojim i fyzicky 🙂

  • adminus napsal:

   Kláro, moc děkujeme! Pomůže nám každá částka! 🙂 Těšíme se na viděnou 🙂 Katka a spol.

 26. Aura napsal:

  Chci se zeptat mohla bych i nadále posílat na váš účet nějaké peníze? včera jsem vam už něco poslala,váš projekt je super a tcím lidi jako jse vy

  • Katka napsal:

   Milá Auro, potřebujeme teď každý příspěvek, takže pokud máte možnost a chuť posílat i nadále, budeme moc rádi! Děkujeme za Vaši pomoc! Katka a spol.

   • Aura napsal:

    díky, budu posílat pravidelně, a ještě jednou díky za vaší práci jste super, a kdyby jste potřebovali pomoc i jinak ozvěte se.Já a můj Šušlík (králíček) Vám fandíme 🙂

 27. Lenka napsal:

  Dobrý den,úžasný projekt, určitě se zapojím. Dávám trvalý příkaz na 200 Kč, jsem ráda, že můžu alespoň nějakým způsobem pomoci.

  • Katka napsal:

   Lenko, už se opakuju, ale moc moc děkujeme, jste skvělá! Bez lidí jako Vy bychom farmu budovaly jen těžko! Mějte se krásně, Katka

 28. Šárka napsal:

  Držím palce a zadávám trvalou platbu. A děkuji za všechna zvířátka….

 29. Andrea napsal:

  Zdravím,

  nemôžem nikde nájsť číslo účtu v forme IBAN. Mohli by ste ho prosím niekde zverejniť, aby sa Vám dalo prispieť aj zo zahraničia? Ďakujem 🙂

  Andrea

  • Katka napsal:

   Milá Andreo, už jsem to napravila 🙂 Katka

   • Andrea napsal:

    Ja sa velmi ospravedlnujem, ale este stale to IBAN cislo uctu neviem najst… Prosim napiste mi ho sem do odpovede, nech uz Vam konecne aj ja mozem prispiet 🙂 dakujem 🙂

    • Marie napsal:

     Zdravím Andreo, zde posílám info a ještě jednou moc díky, za tým farmy, Marie
     IBAN CZ4120100000002300769996, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

     • Andrea napsal:

      Ďakujem, konečne som sa k tomu dostala – trvalý príkaz zadaný. Ďakujem, že sa pokúšate urobiť niečo skvelé a výnimočné. Držím Vám veľmi palce.

      Andrea

 30. Aneta Čiháková obchod Pinia napsal:

  Dobrý den, zadávám trvalý příkaz na 200kč měsíčně. Moc ráda budu alespon takto pomáhat.

  • Katka napsal:

   Milá Aneto, jste skvělá, moc děkujeme, vážíme si každého příspěvku, zvlášť pokud se jedná o trvalý příkaz, protože víme, na co se můžeme v daný měsíc spolehnout! Za celý náš spolek zdraví Katka

  • Daniela napsal:

   Jste skvela Aneto <3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top