Emil Micíček

Ahoj, dostal jsem jméno Emil, protože když jsem se narodil bylo Emila.. Maminka mne nepřijala, nechtěla mi dát mlíčko a tak jsem dostal flašku s mlikem. Moje maminka je ovce romanovská a táta taky není žádnej zaprdek, budu pořádnej beran, až vyrostu.
~
Jsem kluk a víte jak to chodí s klukama.. Nikdo je nechce.. Ale na Farmě Naděje mají teď prima partu vypiplanejch jehňátek, start jejich života byl podobnej, maminky je nekrmily, nebo je chtěl někdo zabít.. 💔 Tak jsem tady, sice jsem ještě na mlíčku, ale jsem dost statečnej a nebojácnej kluk a hned jsem se k nim přidal do party, aby mne mohli naučit všechny ty lumpárny co tady můžou dělat.

Když mne přivezli, začali říkat, že jsem roztomilej, že jsem takovej Micíček.. Takže ještě úplně nevím jak se jmenuji, ale ono mi nakonec zůstane to nejlepší jméno ❤️ a už teď vím, že tahle parta mne ve štychu nenechá, za plotem ve velké ohradě jsem zahlédl spoustu velkých zvířat a hodně oveček, tak se moc těším, až se všichni seznámíme a budeme na společné pastvině s Jardou, Bédou, Wildou Pážaty a s ostatními nechtěným beránky. 🐏
~
Dnes přijede pan veterinář, má tady nějakou práci, tak mne rovnou zkontroluje a dostanu prej injekci, ale Berťa říkal, že to nic není, že on jich dostal hodně, když byl malej a že se vůbec nebál.

Tak si hlídejte návštěvní dny, aby jste si mne mohli přijet pomazlit, mám to moc rád.. I ostatní jehňata, skáčou tady lidem do náruče a dávají si pusinky.. Vypadá to, že jsem se ocitl v Ráji.🕊️
~
Ps: nejvíc jsem si oblíbil Ludvíčka, ale toho si hlídá dědeček Péťa, takže doufám, že si Péťa vezme do péče i mne a budeme rodina. ❤️
~
Děkujeme, že nám pomáháte jim pomáhat, děkujeme, že díky vám můžeme budovat Ráj pro lidi a zvířata 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top