Karel

karel virtualni adopce
Nazdárek vespolek,

já jsem statný osel Karel,
ale moc se mi líbí, když mi říkají Carlos, je to takový víc majestátní se mi zdá 😀 ale co já vím, že…
Jsou mi dva roky a celý čas jsem byl na malém prostoru bez pohybu, kde mi dělaly společnost jen kozí holčičky, pejsek (ten byl bohužel pro svou nemoc a zanedbání utracen) a náš páníček, který však zemřel a my zůstali sami a nikdo nás nechtěl. Teda někdo vlastně jo a ten někdo si řekl, že se postará o to, ať už se máme jen dobře, nikdo nás s holkama nerozdělí a budeme se moci prohánět po velké pastvině… a zázrak se opravdu stal.

René s Kačkou nás objevili a nedali jsme jim prej spát, pořád přemýšleli jak to udělat, aby nás mohli zachránit, ale prej ňáký dědictví to komlikovalo… Kačka volala na všechny strany a jako první se snažila najít pomoc velmi nemocné fenečce a už by ji i měla, vše vypadalo dobře, ale bohužel nedostala vůbec šanci aspoň zabojovat… poslali ji na smrt 😞 Kačka byla nešťastná, ale řekla si s Reném, že alespoň nám připraví ten nej osud. A tak zavolali sem na Farmu Naděje, kde to milují a kam jezdí pomáhat a poprosili je tu, zda by nás sem všechny vzali, kdyby se jim podařilo nás zachránit… a tak se taky stalo, slovo dalo slovo a začalo veliké domlouvání, jak nás naložit a převést.

Přeci jen to byla velká štreka a Anet s Tomem přijeli dokonce s tranzitem až k nám, naložili náš domeček, krmelec a seno a už se jelooooo. Já sem teda nechtěl moc spolupracovat a nemohli mě naložit, ale byla tu jedna slečna, co to umí s oslíkama a ta mě nakonec přemluvila, abych nastoupil 🙂
Kdybych já věděl, kam jedu, tak bych takový divadlo nehrál, ale já vám to opravdu nevěděl… no já koukal, když jsme dorazili na místo… tolik zvířecích kamarádů a tak veliká pastvina, já na takový nikdy neběhal 😀 a tak si tady teď lítám jako Pegas a trošku všechny proháním, ale snad to pochopí a nebudou se moc zlobit… o tomhle se mi ani nesnilo… no víte co, přijeďte si se mnou zaběhat.
Zatím nejvíc se mnou lítá Tom (myslím, že mě má nejradši, ale psssst… 🙂 ), ale já se rád proběhnu s kýmkoliv, tak neváhejte a přijeďte 🙂

Nejradši mám teda seno, ale mrkvičkou nepohrdnu 🙂 Mějte se bájo a brzy doufám naviděnou…