Pážata

Pážata

No to sme to teda dopracovali 😀

Prej Pážata 😀 No ale vlastně musíme držet papule, protože sme fakt jak siamský dvojčata, který se od sebe nehnou, máme aristokratický vzhled, nosíme se vážně jako pážata (nevěděli sme teda nejdřív, co to je, ale pak nám ukázali pohádku, kde sme se úplně poznali :D) a ty naše ponožtičky 🙂

Držíme garde nejčastěji tetě Jitce a kámošce Grace. Jsou totiž největší a nemusíme se bát, že by si na nás někdo dovoloval 😀 Někdy to teda vypadá dost komicky, když se holek držíme jako klišťata, to musíme uznat, ale když my si nemůžeme pomoct. Je to jako magnet 😀 Je tady teda ještě jeden velikán oslík Carlos, toho jsme se taky chtěli chvíli držet, ale je nějakej bláznivej a zlobí a tak jsme to vzdali a zůstáváme věrni kravičkovským děvčatům… a jakej že byl vlastně ten náš osud?

Byli jsme těmi, co se narodili pod šťastnou hvězdou. Jako miminka nás zachránila Natálka, která všechny naše kamarády zachraňuje už nějakých 20 let, ale je už tak nemocná, že se o nás nezvládá starat, a protože se bála, že se jednou ten den objeví, začala nám raději shánět domovy přednostně.

Měli jsme vlastně veliké štěstí, že jsme byli znovu zachráněni a tentokrát jsme frčeli s partou dalších oveček a koz, se kterými jsme vyrústali a kteří tu už taky neměli být, na Farmu Naděje 🙂 a tady jsme od té doby a jsme opravdu přešťastni.

Celé dny si můžeme dělat co chceme, procházet se, polehávat, jsme neustále mazleni a ještě máme tak krásnou misi dělat garde takovým královnám jako jsou Jitka a Grace 🙂

Nevěříte? No tak to teda musíte honem přijet a přesvědčit se na vlastní oči… 😀


FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top