Nový člen teamu FN

Milí přátelé, seznamte se s naším novým členem týmu FN Není jím nikdo jiný, než auto Škoda Octavia kombi, které jsme také hned po koupi nechali předělat na LPG, jelikož bude hojně využívané nejen pro nás a budoucí zvířátka z farmy, ale také spřátelených azylů či depozit, a proto si myslíme, že je důležité jezdit co nejlevněji a co si budeme povídat, také ekologičtěji.

Jak si jistě pamatujete, často pořádáme materiální sbírky nebo dostáváme již neprodejné ovoce, zeleninu či pečivo, které poté putuje dál, ať už pro zvířátka nebo lidi bez domova, kterým se tím málem co dostaneme, také snažíme vypomoci. Jelikož ani jeden z našeho úzkého týmu auto nemáme, tak jsme byli vždy odkázáni na pomoc našich přátel či rodiny. Tímto bychom chtěli z celého srdce poděkovat Lucii, Hansovi, Dominikovi, Jakubovi, Katje, Vojtovi, Martinovi, Katce, Petrovi, Tomášovi a dalším, kteří jste nám vždy vyšli vstříc a vozili nás nejen na farmu, ale také rozváželi dary a krmivo pro zvířátka nebo s námi jezdili na brigády do azylů a útulků. Bez vaší pomoci bychom se moc daleko nedostali a za to vám patří velký dík

Nyní již jezdíme na farmu pravidelně a vozíme tam nejen materiál na stavbu a nářadí, ale také veškeré vybavení do jurty (nádobí, nábytek, deky, elektro…). Téměř vše jsme od vás získali darem a stále nám nabízíte nové věci, které si teď již můžeme díky autu jezdit vyzvedávat osobně a nemusíme tak být závislí na pomoci druhých, kteří si často museli měnit plány, aby nám pomohli. Krom toho někteří z vás, kteří k nám na farmu jezdíte brigádničit nebo se k nám chystáte, nemáte auto a proto je pro nás nyní snažší vás třeba vyzvednout nedaleko v Čáslavi na nádraží, kam jen z Prahy jezdí vlaky snad každou hodinu.

Práce na farmě se pro nás stala díky této flexibilitě jednodušší a snažíme se využít veškerý volný čas, abychom se co nejdříve přiblížili k datu, kdy budeme na farmě přijímat první zvířecí obyvatele

Moc všem děkujeme za podporu a přízeň a budeme se těšit na společná setkání v Dobrovítově…


3 comments on “Nový člen teamu FN
 1. Renata napsal:

  Dobrý den, nevím, kam mám napsat můj dotaz nebo spíš nějakou radu, či pomoc. Vím o dvou krávách, které by měli jít někdy v létě na porážku. Je jim asi 14 roků, majitel je chce dát pryč. Chtěla bych je zachránit, aby mohli v klidu někde dožít. Požádala jsem majitele o fotky, doufám, že mi je pošle co nejdříve. Řekl mi, ať se pozeptám, tak jako tak už je nechce. Měla bych těžký srdce a bylo by mi to líto, kdyby šli do salámu. Chci jim zachránit život.

  • Panatrax napsal:

   PM od Mari.

   • Martínek napsal:

    ahoj moc dekuji za pochvaleni, vzdyt vy jste sikovni a vsechno zvaladate bravurne. Z niceho jste se dostali do Dobrovitova a budujete zde sen a domov zviratkum, ktere se budou mit tak dobre jako my samotny. Verim, ze uz brzo bude moc FN prijmout prvniho ctyrnoheho obyvatele, tesim se moc az osobne na farmu zavitam. Citim, ze je to tam oaza klidu a spravne misto pro konani dobra, jak uz ostatne sčita nazev vesky, ktery vítá dobro(DOBROVÍTOV) uz ted to slovo miluju… Martin co Vám dodáva rád nepoužívanou zeleninu a ovoce 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top