Ovečka z rezidence nakonec končí na Farmě Naděje

Dnes si z Prahy do Dobrovítova vezeme neplánovaně další zachráněnou bytůstku ❤️
Proč neplánovaně? Protože jsme holčičku včetně koťátek měli vést do azylu Život bez krutosti, ale osud to zase nějak zamíchal 😃 Měli jsme být dnes jen převozníky, ale když jsme k pánovi bez domova přijeli, ovečku se nedařilo 4 hodiny chytit a už jsme to pomalu vzdávali, že jedeme zpátky, když se nakonec zadařilo. Celou tu dobu jsme s pánem vymýšleli strategie odchytu a povídali si. Tato ovečka, které pán říkal Ovečka ❤️ se musela dlouho toulat, než v lesích narazila na lidského parťáka, který se stal jejím kamarádem a “domovem”. Bohužel se pán nacházel blízko bohatých rezidencí, kde si majitelé ovečky všimli, a když pán na noc chodil za živobytím, hrozilo, že ji chytí a zabijí 😥 Pán je nejen nemocný, ale ještě se mu kvůli ovečce objevil atopický exzém, takže nemohl často dýchat a po celém těle se mu dělá vyrážka. Bylo smutné vidět, jak má ovečka svého pána ráda, ale nemůže s ním být. Tento pán nemá nic, a přesto se i s tím málem podělil s ovečkou a kočičkami, kterým kupoval alespoň ty nejlevnější granule, protože na víc neměl… a 30 metrů od jeho “domova” se nachází mnohamilioné domy a byty… jak se tohle mohlo stát “normálním”? 😔 Pánovi budeme určitě v budoucnu pomáhat, má moc dobré srdce přes svůj smutný osud a Ovečku u nás čeká ten NEJ domov a spousta lásky. I ty 4 hodiny nám stačily, aby nás tento příběh dostal a zaryl se nám pod kůži. Když se nepodařilo odchytit kočičky, a po tak dlouhé době jsme konečně naložili Ovečku, tak nějak již bylo jasné, že jede vlastně s náma domů do Dobrovítova .

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top