Máme nové jméno!

Mezi množstvím lidí, kteří začali budoucímu azylu hned od prvních chvil nabízet nezištnou pomoc, se už bohužel našel i první vykuk. Z velkorysé nabídky zřízení webové prezentace zdarma se nakonec vyklubala krádež domény www.stateknadeje.cz.

Internetový podnikatel, který si tuto doménu iniciativně zakoupil a nabídl nám zřízení webu, proti všem zvyklostem a přes všechno naléhání odmítl zaregistrované doménové jméno převést na spolek (jak je to zvykem), pokud mu sotva vznikající neziskovka nevyplatí 6000 Kč.

Nechceme plýtvat penězi pro zvířata na spekulanty ani svými silami na ubíjející tahanice, a proto se po zvážení všech možností Statek Naděje rozhodl přejmenovat na Farmu Naděje.

Věříme, že nám zachováte přízeň i pod pozměněným názvem Farma Naděje. Některým z nás se nový název líbí vlastně víc než starý, protože evokuje farmu, kde se naděje chová a pěstuje. 🙂

Ať se vám vykukové vyhýbají!

3 comments on “Máme nové jméno!
  1. jakub-es vegan napsal:

    Máte už logo? Rád bych pomohl a sponzorsky ho vytvořil zdarma. Ozvěte se v případě zájmu prosím na můj mail. Díky.

    • adminus adminus napsal:

      Dobrý den, ano máme logo, co je na webu vlevo nahoře. Jsou v něm schovaná písmenka F a N, symbolizuje hospodářské zvíře (může to být kráva i prase) a zároveň přístřeší 🙂 V každém případě děkujeme moc za nabídku! Škoda, že ji nemůžeme využít, ale věřím, že se zapojíte jinak! Za tým FN, Tereza

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.