O nás

Jsme skupinka dobrovolníků, kteří si dali za cíl vybudovat azyl pro tzv. hospodářská zvířata. Naší inspirací a vzorem jsou obdobné azyly v zahraničí jako např. Farm Sanctuary (USA), Santuario Gaia (Španělsko) nebo Hof Butenland (Německo). Zde jsou naše profily:

Marie Šebestová

(předsedkyně spolku Farma Naděje)

mariOpravdu aktivně se ochraně zvířat věnuje poslední 3 roky, kromě budování Farmy Naděje pomáhá i v hnutí 269life CZ a Srdcem všem a připravuje a překládá videa pro útulky a spolky u nás i v cizině. Mezi lety 2000 a 2010 žila a pracovala v zahraničí, kde se naučila španělsky a anglicky, a měla tak možnost procestovat místa, o kterých vždy snila, a inspirovat se lidmi různých kultur a zvyků… Pak se však dostavil silný pocit, že se musí vrátit zpět do České republiky, aby zde splnila důležitý úkol. Dlouho si nebyla jistá, co by to mělo být, až se objevil projekt Farmy Naděje. Marie je připravená udělat vše, co bude potřeba, aby se tento ráj na zemi pro lidi i zvířata brzy stal skutečností…

Kateřina Šmídová

(místopředsedkyně spolku Farma Naděje)

V patkatkanácti letech začala pomáhat Společnosti pro zvířata a přestala jíst maso. Od maturity až do loňského léta se živila jako novinářka, poslední čtyři roky vedla sobotní přílohu celostátního deníku. Nyní je „bez angažmá“ a plně se věnuje vysněnému projektu – vybudování útulku pro týraná zvířata. Mimo to spolupracuje s hnutím 269life CZ a mezinárodní organizací na ochranu zvířat Compassion in World Farming, má vlastní web prawda.cz. Miluje dlouhé túry přírodou, spaní pod širákem, slunce, ovoce, hudbu, nemá ráda lidskou omezenost, lhostejnost, bezohlednost a krutost, zvláště vůči zvířatům. Má tři psy a koně, od svých 26 let je vitariánka (raw veganka), chce žít vědomě a svobodně.

 

Naše cíle

Náš etický kodex

Napsali o nás


FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top