Dubnové brigády

Tak léto už se zdá nám svými teplotami začíná pomalu klepat na dveře, tak je nejvyšší čas dokončit vše potřebné pro zvířátka i nás lidi Práce hodně a sil málo tak jsme vás chtěli požádat o pomoc s budováním záhonů, cest, ohrad… práce je tu velmi různorodá, tak si každý najde to své a jako bonus neustálý dohled všech zvířátek, která se od vás nechají moc ráda pomazlit

Budeme dělat brigády dvě, jednu tento víkend od 7.-8.4. – zde je k ní událost (https://www.facebook.com/events/774546156073878/) a druhou hned ten následující od 14.-15.4. – k té je událost zde (https://www.facebook.com/events/612551655751915/).

Uděláme si společně něco dobrého veganského na zub, můžeme udělat každý něco a pak si dát společný piknik, ať ochutnáme všichni nějaké novinky a vyměníme si recepty Spát se bude tradičně jako vždy v jurtě, nebo už se dá v napolo dokončené buňce, nebo klidně pod širákem takže místa je tu dost, stačí jen karimatka a spacák. Pokud přijedete, tak nám prosím dejte vědět do události, že se zúčastníte, ať víme, kolik nás bude. Děkujeme a budeme se těšit na brzkou viděnou..

3 comments on “Dubnové brigády
  1. Eva Hrabalová napsal:

    Dobrý den, plánujete i nějaké brigády na květen-červen? Ráda bych se zapojila. Děkuji za případné info a budu se těšit třeba někdy na viděnou.
    E.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.