Pomozte nám zachránit více zvířat a dokončit komunitní centrum

Koupili jsme pozemek o celkové rozloze 2,6 hektaru v obci Dobrovítov nedaleko měst Čáslav a Kutná Hora a začali budovat vše od základu na holé louce… tedy spíše poli. 🙂 Na farmě, která zatím vypadá trošku jako staveniště, ale má myslíme krásnou duši, jsou zatím dva stálí lidští obyvatelé, kterým vypomáhají dobrovolníci, a přes 30 zachráněných zvířátek (beránci, kozičky, 170 kilová prasnička Růženka, králíčci, slepičky, kohoutek, kočičky, pejsci a odrostlé telátko Grace) a noví obyvatelé stále přicházejí. Na to, abychom všechna zvířata mohli ubytovat a postarat se o ně, a součastně vytvořili i příjemné odpočinkové místo pro návštěvníky, potřebujeme Vaši pomoc. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat, protože tento projekt bylo možné zrealizovat jen díky vaší neustále podpoře, které si velmi vážíme.

Chceme, aby Farma Naděje byla nejen šťastným domovem pro zvířata, ale i příjemným místem pro lidi, kteří si k nám mohou přijet odpočinout, potěšit se s našimi zvířaty, popovídat nebo i pomoci s tím, co je právě potřeba. Chceme vytvořit něco, co má smysl a co pomůže změnit náš svět v hezčí místo pro život. Azyl budujeme krůček po krůčku a nejvíce si děláme všechno sami nebo s brigádníkama, abychom ušetřili co nejvíce peněz a měli na materiál na stavbu, krmivo a veterinu. Jako první byla vyvrtána studna, postavena jurta a přivedena elektřina a hned poté přišla na řadu obydlí pro zvířátka a zázemí pro brigádníky a budoucí návštěvníky…

A jaké dárky jsme si pro vás za vaši pomoc připravili?

 • Když nám přispějete 100,- Kč, zašleme vám děkovný certifikát za přispění na dobrou věc.
 • Když nám přispějete 350,- Kč, zašleme vám děkovný certifikát za koupi balíku slámy.
 • Když nám přispějete 700,- Kč, zašleme vám děkovný certifikát za koupi balíku sena.
 • Když nám přispějete 1 000,- Kč, stanete se na rok adoptivním rodičem vámi vybrané slepičky a jako poděkování za pomoc při budování azylu vypálíme vaše jméno do dřeva u vstupu do ohrady k telátku Grace.
 • Když nám přispějete 2000,- Kč, zasadíme (nebo si ho můžete zasadit sami) na farmě na vaši počest strom, který ponese vaše jméno a pozveme vás na vegan BBQ k nám na farmu, kde strávíme hezký den v té nejlepší zvířecí (a snad i lidské) společnosti 🙂
 • Když nám přispějete 5 000,- Kč, stanete se na rok adoptivním rodičem vámi vybrané kozičky nebo ovečky a připravíme pro vás víkend raw/vegan all inclusive občerstvení s kurzem vaření a přespáním v týpí pro 2 osoby. Poděkujeme vám na FB a webu a vaše jméno bude zvěčněno na dřevěném odpočívadle ve výběhu u zvířátek. 
 • Když nám přispějete 10 000,- Kč, stanete se na 2 roky adoptivním rodičem telátka Grace a můžete si vybrat mezi týdenním pobytem v týpí pro 2 osoby nebo víkendovým pro 4-6 členou skupinu, která bude plná různých zajímavých kurzů a přednášek. Poděkujeme vám na FB a webu a vaše jméno bude zvěčněno na dřevěném odpočívadle ve výběhu u zvířátek.
 • Pokud přispějete ještě více, čeká na vás balíček plný překvapení. 🙂

Jak s penězi od vás naložíme?

 • Když vybereme 70 000,- tak doděláme oplocení a přístřešky pro nově příchozí – cca 15ti člennou zvířecí rodinku s 11letou kravičkou Jitkou, kterou bychom chtěli přijmout na jaře.
 • Když vybereme 150 000,- připravíme k tomu ještě prasečí oboru s bahništěm, domkama a prolejzačkama.
 • Když vybereme 250 000,- nakoupíme dřevo, stromky a keře, a po tom, co všechno společnými silami zasadíme, vytvoříme ještě na louce ze dřeva různá odpočívadla a lavičky.
 • Když vybereme 500 000,- dokončíme přenosnou buňku, ve které je kuchyň, obývák a sociální zázemí pro brigádníky a návštěvníky, aby se k nám vešlo co nejvíce lidí. Postavíme pergolu a uděláme venkovní posezení, kde se můžeme od jara do podzimu scházet a trávit příijemný čas.
 • Když vybereme 1 000 000,- vytvoříme krytou a venkovní terasu, která je již předpřipravena, a kde se mohou v budoucnu pořádat kurzy jógy, malování, vaření i raw nevaření. Přestavíme a dovybavíme karanténu, která bude sloužit pro nově příchozí, než se budou moci začlenit mezi ostatní zvířátka do skupiny na louku. Postavíme nové přístřešky a odpočívadla pro zvířátka i dvounožce a hlavně více prolejzaček a houpaček pro kozy. 🙂

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top