Helena Štáchová: Vaše láska se vám stonásobně vrátí

Jsme rádi, že i mezi veřejně známými lidmi se najdou tací, kteří vnímají zvířata jako své přátele a partnery, kteří pochopili své bratrství s nimi a ctí životy všech bytostí bez rozdílu.

Před časem jsme oslovili českou loutkoherečku, zpěvačku, scénáristku, režisérku, dabérku a ředitelku loutkového Divadla Spejbla a Hurvínka paní Helenu Štáchovou, zda by nepodpořila projekt Farma Naděje. Paní Helena je vegetariánka, miluje zvířata a poslala nám nejen emotivní a upřímné vyjádření, ale i 600 korun jako pravidelný měsíční příspěvek.

„Miluji zvířata. Mnohým jsem poskytla domov, nebo alespoň pomoc. Mým životem mne provází vždy pejsek a kočička. Neumím si žití bez nich představit. Všechna zvířata jsou našimi nejvěrnějšími přáteli. Pokud jim nabídneme svoji péči a porozumění, oplatí se nesobeckou a bezvýhradnou láskou. Pokud se nechovají podle našich představ, je na vině člověk, který nerespektuje jejich svět nebo jim ublížil. 

Paní Helena se svou milovanou fenkou Cler v práci. Kdo tedy vlastně to divadlo řídí?

Neumím si představit, že by některé z nich kvůli mně přišlo o život. Nejím maso a nenávidím lidi, co zvířatům ubližují. Proto si velice vážím toho, co děláte. Bohužel nemám dost času na to, abych vám mohla přispěchat s pomocí. Budu tedy alespoň měsíčně pomáhat způsobem, který není zdaleka tak obdivuhodný, jako ten váš. 

Děkuji vám, velice si vás vážím a závidím vám. Vaše láska se vám stonásobně vrátí. Kéž by bylo více takových nadšenců, jako jste vy. Jak by byl svět krásný!“

My děkujeme a těšíme se nashledanou v Dobrovítově!

Tým Farmy Naděje

Herečka nám zaslala emotivní vyjádření i zdůvodnění, proč se rozhodla podpořit náš projekt. Budeme rádi za případné sdílení.

Děkujeme paní Heleně Štáchové i za finanční podporu!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top