Koupí křemeliny přispějete Farmě Naděje

Milí přátelé, příznivci Farmy Naděje. Máme velkou radost z nové spolupráce, kterou jsme navázali s dovozcem kvalitní křemeliny DiatomPlus. Křemelina je blahodárná nejen pro zdraví lidí, ale i zvířat. Pokud si tento doplněk stravy, který působí proti nejrůznějším parazitům a toxinům, koupíte přes náš web (kliknutím na banner), patnáct procent z prodejní ceny bude připsáno na transparentní konto Farmy Naděje. Velmi si vážíme velkorysé podpory firmy DiatomPlus a děkujeme i vám všem, kteří se rozhodnete nám přispět formou svého nákupu.

Co je křemelina?

Křemelina (diatomit) je sypká sedimentární hornina s vysokým obsahem oxidu křemičitého, která vznikla v oceánech či sladkovodních jezerech z opálových schránek jednobuněčných řas zvaných rozsivky. Její původ sahá do třetihor i čtvrtohor.

Křemelina má blahodárný vliv na naše zdraví díky vysokému obsahu křemíku, který je nezbytný k zajištění správného fungování našeho organismu. Další důležitou vlastností křemeliny je její pórovitost. Křemelina má tvar válečků plných malých otvorů, které mají silný negativní náboj. Kromě schránek rozsivek a jejich úlomků jsou v křemelinách zastoupeny i jílové minerály, nejčastěji kaolinit. Oxid křemičitý SiO2 je organickým zdrojem křemíku – stavebního kamene všech živých organismů. Na trhu je více druhů křemeliny, liší se od sebe co do obsahu minerálních látek a zatížení těžkými kovy jako je arsen, olovo nebo rtuť. Křemelina, která je méně kvalitní, má i nižší obsah oxidu křemičitého (křemíku).

Pro lidi i zvířata

Křemelina je prospěšná lidem i zvířatům. Někteří obchodníci nabízejí křemelinu přímo pro ně, ale my ji doporučujeme nekupovat, protože je méně kvalitní a nemá atestaci (osvědčení) na nezávadnost a je zatížena těžkými kovy.

Jak křemelina působí na zvířecí organismus?

kremelina-diatomplus-4Absorbuje

Jak se křemelina pohybuje přes žaludek a zažívací trakt, tak k sobě přitahuje a následně absorbuje bakterie, houby, prvoky, viry, endotoxiny, pesticidy a zbytky léků, E-Coli a těžké kovy. Z parazitů křemelina účinně eliminuje škrkavky, tenkohlavce, roupy a měchovce do sedmi dnů od podávání. Nejúčinnější je užívání po dobu nejméně 90 dnů, aby se zachytila všechna vývojová stádia parazitů. Paraziti jsou rozřezáni ostrými okraji křemeliny a vyloučeni z těla, stejně tak jsou chyceny ostatní toxiny vyplaveny ven z organismu. Křemelina je daleko šetrnější metoda odčervení než běžné chemické přípravky.

kremelina-diatomplus-1Čistí

Křemelina je velmi tvrdá. Na stupnici tvrdosti, kde je diamant na stupni 9, křemelina obsadila sedmou příčku. To je velmi důležité, protože jak tyto miliony drobných, tvrdých a ostrých válců křemeliny procházejí tenkým a tlustým střevem, čistí stěny střev od nahromaděných nánosů odpadních látek. Po pouhých několika měsících užívání křemeliny už není stěna střeva potažená hlenem a plísněmi, ale je čistá.

Vyživuje

Křemelina obsahuje až 28 přirozeně se vyskytujících minerálů (vápník, hořčík, draslík, sodík, měď, zinek, železo, stříbro, molybden, fosfor, chrom, bor, titan a další), které podpoří zdraví našich zvířecích přátel. Půda je dnes bohužel vinou zásahů člověka velmi ochuzena o přirozeně se vyskytující minerály a stopové prvky, přešlechtěné rostliny už v sobě nemají tolik živin, takže křemelina může vhodně obohatit stravu domácích i hospodářských zvířat o potřebné minerály a stopové prvky.

obr-1_cropProti roztočům a blechám

Křemelina je účinná i proti vnějším parazitům, jako jsou blechy a roztoči. Nezapomeňte nejdříve vyčistit prostředí kurníku, holubníku, ustájení nebo pelíšku. Poté křemelinu rozsypte na místo, kde zvíře tráví čas nebo spí (u drůbeže je ideální místo k popelení). Nebojte se křemelinu poprášit zvířatům i do srsti. Křemelina se dostane do kontaktu s parazitem, naruší jeho schránku a dehydratuje ho.

 

 

Dávkování

Zde jsou některé příklady dávkování:

Kůň a dobytek: 2 kg křemeliny na 45 kg krmiva

Prasata a ovce: 1 kg křemeliny na 45 kg krmiva

Kuřata, krůty, husy, kachny: ½ čajové lžičky křemeliny na hrnek krmiva

Koťata: ½ lžičky křemeliny do krmiva

Kočky: 1 lžička křemeliny do krmiva

Štěňata a malí psi: ½ lžičky křemeliny do krmiva

Psi do 22 kg: 1 lžička křemeliny do krmiva

Psi nad 22 kg: 1 polévková lžíce křemeliny do krmiva

Pes nad 45 kg: 2 polévkové lžíce křemeliny do krmiva

Podpora Farmy Naděje :

14467075_10210363590383158_2024817859_o

zdroj

Štítky: ,
6 comments on “Koupí křemeliny přispějete Farmě Naděje
 1. Pavel napsal:

  Dobrý den,
  mohli byste prosím uvést, jaké je dávkování pro člověka?
  Děkuji za odpověď.

  • Panatrax napsal:

   Dobrý den Pavle,

   Doporučené dávkovanie:

   1 až 2 čajové lyžičky rozmiešané v pohári džúsu alebo vody. Hneď po rozmiešaní by sa mal roztok vypiť. Kremelinový prášok sa nerozpustí, preto tekutinu niekoľkokrát pri pití premiešajte, aby ste zabránili jeho usadzovaniu.

   Po 1-2 týždňoch užívania môžete dávky zvýšiť a zameniť čajové lyžičky za polievkové lyžice. Kremelinu stačí užívať maximálne 2x denne. Je bez zápachu a bez chuti. Nadbytočné množstvo telo vylúči.
   Kremelina by sa nemala pridávať do teplej vody, pretože pôsobením tepla sa kryštály rozpustia a užívanie kremeliny stratí svoj detoxikačný efekt.

   Ja osobně beru vrchovatou polévkovou lžíci.

   Více zde:
   http://www.kremelina.eu/kremelina-zdravotne-vyhody-pre-cloveka/

 2. Klara napsal:

  Dobry den,pokud chci prispet penezni castku na farma nadeje zviratkum,mam poslat penizky ba tento ucet? 2300769996/2010 jeto spravne?

 3. František Tůma napsal:

  Dobrý den,
  myslíte že dělat reklamu pseudo-vědeckým doplňkům stravy je dobrý způsob propagace etického životního stylu a financování?
  https://sciencebasedmedicine.org/diatomaceous-earth-no-thank-you/
  https://www.aframedigital.com/diatomaceous-earth-silica/

  • Panatrax napsal:

   Odpověď prodejce:
   Dobrý deň, odpovieme Vám veľmi jednoducho. Kremelina Diatom Plus pochádza z jedného zo štyroch ložísk v spojených štátoch, ktoré sú schválene úradom pre kontrolu potravín a liečiv FDA (Foods and Drog Administratívne). FDA je vládna agentúra spojených štátov amerických, rezortu zdravia a služieb (United States Department of Health and Human Services), ktorá je zodpovedná za kontrolu a reguláciu potravín, doplnkov stravy a liečiv pre ľudí a zvieratá a preto nazvať kremelinu pseudo-vedecky doplnok stravy je veľmi odvážne tvrdenie v rozpore s touto vládnou inštitúciou. Tiež je naša kremelina registrovaná na MZv ČR ako doplnok stravy a tiež prešla aj v Českej Republike niekoľkými laboratórnymi testami na zdravotnú nezávadnost.

   Odpověď zkušeného uživatele:
   Cituji slečnu, která je v kontaktu s lidmi a zvířaty, kteří křemelinu používají, dále ji aplikuje zachráněným zvířatům vnitřně i do srsti, místo invazivních anti-parazitických chemikálií.
   „Já mam jen své osobni zkušenosti. Nejsem vědec, chemik, lékař. Mluvím s lidmi a účinky to má…Dále mám zpětné vazby i od zvířat, tam placebo není.“
   „Za námi chodí lidé a podávají nám své svědectví, jak jim křemelina pomohla s problémy, které řešili několik let… a najednou je jim lepe…problém zmizel. Ze by placebo efekt? Ženské mi ukazuji své pevné nehty. Stále se jim lámali…atd. „

   Odpověď člena teamu Farmy:
   Za sebe, jako několika – měsíčního uživatele potvrzuji zlepšení pleti a čistější střeva, jelikož mě při půstu nebolí hlava. Také moje kočky mají krásnou srst a kvalitní tuhé bobky.
   Uzavřel bych to tím, že paní doktorka v článku má určitě právo na kritický názor, my jsme však křemelinu vyzkoušeli na vlastní kůži a funguje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top