Máme studnu. A v ní spoustu vody. Děkujeme!

Milí příznivci Farmy Naděje, dovolte, abychom se s vámi podělili o dobrou zprávu. V Dobrovítově už máme studnu a podle firmy, která práci provedla, je to bohatý a vydatný vrt. Vody pro zvířata i lidi tak bude dostatek. 

thumb_img_0410_1024-01

Studnu nám dne 4. října vyvrtala firma pana Jaroslava Štechera z Ledče nad Sázavou. Samotná práce trvala jen pár hodin a v tuto chvíli je na farmě v Dobrovítově 34 metrů hluboký vrt, který dává 300 až 400 litrů vody za hodinu. Dle slov pana Štechera je to „luxus“, který nám zajistí dostatek vody i v případě suchého počasí.

Vyvrtání studny, která v tuto chvíli sestává ze samotného vrtu a přenosného čerpadla, nás vyšlo na 79 588,96 korun. Další nákladovou položkou bude montáž betonové skruže, trvalého čerpadla, ruční pumpy a přípojka k domu. Výkopové práce (díra pro skruž a přípojka k domu) budeme dělat svépomocí, a až to bude aktuální, uvítáme vaši pomoc. Termín brigády se dozvíte včas na našem webu a facebooku.

Na závěr nám dovolte poděkovat firmě pana Štechera, který byl velice vstřícný, ochotný a práci provedl dobře a bez zbytečných průtahů. A největší poděkování samozřejmě patří vám, kteří nám pravidelně či jednorázově posíláte finanční příspěvky a kteří nás podporujete i svým nadšením a chutí přiložit ruku k dílu.

Ještě letos se chystáme v Dobrovítově postavit kadibudku, posekat a zmulčovat louku, aby na jaře mohla vyrůst kvalitní tráva a bylinky, a vysadit první stromy.

Děkujeme za vaši přízeň, přátelé, a ať jsou všechny bytosti šťastný!
Tým Farmy Naděje

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top