Máme patrona! Je jím Petr Vachler

Ve středu 25. 3. se náš dámský spolek – Marie, Simona a Katka – sešel se známým českým producentem, scénáristou a režisérem Petrem Vachlerem. Povídali jsme si dvě hodiny v jeho kanceláři a kromě toho, že to byl úžasně strávený čas, Petr Vachler souhlasil, že se stane patronem Farmy Naděje.

Screen Shot 2015-03-27 at 14.52.21

Petr Vachler je rodák ze Strakonic, vystudoval defektologii a vychovatelství na Pedagogické fakultě UK v Praze a počátkem 90. let založil produkční firmu Vachler Art Company (VAC), se kterou se v roce 1993 podílel na vzniku výročních filmových cen Český lev. Z jeho dílny pocházejí televizní pořady Kinobox, Prology, Dotkněte se hvězd, Vsaďte se, To snad není možný, Tváře českého filmu. V roce 1995 spoluzaložil Českou filmovou a televizní akademii (ČFTA), natočil celovečerní hraný film Doblba a momentálně pracuje na tvorbě filmu s názvem Tajemství a smysl života, který se bude snažit odpovědět na nejzákladnější otázky našeho bytí.

Petr Vachler nás přivítal ve své nebeské kanceláři se zářivým úsměvem, pevným stiskem ruky a bos a my s ním strávily velmi příjemné dvě hodiny. Povídali jsme si o životě, směřování světa, vibracích, opečené kukuřici a samozřejmě o farmě, našich plánech a možnostech spolupráce. Nabídku stát se patronem našeho projektu přijal bez otálení a navrch přidal kupu dobrých rad a nápadů.

Tímto Petru Vachlerovi děkujeme a těšíme se, až ho budeme moci bosky provést po farmě!

Tým Farmy Naděje

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.