Založili jsme transparentní účet

Milí přátelé, v pátek odpoledne náš spolek vyrazil do Fio banky a založil transparentní účet. Co znamená transparentní? Jedná se o speciální typ běžného bankovního účtu, který se zřizuje za účelem poskytnutí detailních informací o transakcích na transparentním účtu široké veřejnosti pomocí internetu. Kdokoliv tak může jednoduše kontrolovat pohyby a stav finančních prostředků na těchto účtech – k dispozici jsou všechny transakce rok zpětně ode dne prohlížení. Transparentní účet u Fio banky má navíc podrobné filtry, které umožňují snadné dohledání konkrétní transakce či transakcí. Více zde.

crop-603888-fio-banka-page-001

Transparentní účet je zaměřen na podporu neziskových organizací – občanských sdružení, nadací, fondů nebo politických stran, kterým pomáhá posilovat důvěryhodnost hospodaření tím, že umožňuje komukoliv a kdykoliv nahlédnout do historie finančních transakcí.

Zde se můžete podívat, jaké subjekty mají u Fio banky vedena transparentní konta.

A kam můžete posílat peněžní příspěvky pro Farmu Naděje? Zde je číslo našeho účtu:

2300769996/2010
Pro zahraniční platby:
IBAN: CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
IČO: 03901378
sídlo spolku: Lessnerova 269, Praha 10, 109 00
majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze

Budeme velmi rádi za jakoukoli částku, jednorázovou či pravidelnou. Počítá se každá pomoc. Zde máte možnost nahlédnout, kolik peněz jsme vybrali a na co jsme je použili.

První vybrané peníze půjdou na zasíťování pozemku. Příští týden máme v Dobrovítově domluvenou schůzku se studnářem a proutkařem (rozpočet na vrtanou studnu je cca 80 tisíc), zažádáme o zřízení elektrické přípojky (cca 13 tisíc) a poptáme vybudování čističky odpadních vod. Držte palce a zůstaňte s námi, ať se dílo podaří!

Tým Farmy Naděje

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.