Nakup a udělej Dobrou věc pro Farmu Naděje

Jsme moc rádi, že se Farma Naděje stala součástí Dobré věci. O co jde? O snadný způsob, jak během nakupování v e-shopech pomoci svému oblíbenému útulku.

Dobrá věc banner 468x60

Milujete zvířata a rádi byste podpořili ty, kteří se o ně starají? Pokud nemáte sami možnost vzít si opuštěné zvíře nebo každý měsíc přispívat na provoz azylu a na péči o jeho obyvatele, přispívejte jim prostřednictvím svých nákupů v e-shopech na webové stránce projektu Dobrá věc. Z každého nákupu pak půjde určitá část (obvykle 2 procenta) na konto vámi vybraného útulku. Nic navíc vás to nestojí a pomůžete dobré věci.

Jak to funguje? Nejdříve si na stránce www.dobravec.info vpravo nahoře zvolte jazyk – českou nebo slovenskou vlajku. Tím si přednastavíte i výběr českých či slovenských e-shopů a útulků. Vyberte si útulek, který chcete podpořit. V seznamu spřátelených e-shopů klikněte na ten, v němž chcete nakupovat, systém vás přesměruje na jeho webové stránky a vy už můžete plnit košík vybraným zbožím nebo službami. Systém si pamatuje, jaký útulek jste si na počátku zvolili, takže ho už nemusíte nikde znovu zadávat a procento z nákupu se automaticky přičte na jeho účet.

Snímek obrazovky 2015-05-05 v 21.09.41

Do projektu se zapojila celá řada online obchodů jako Baťa, Tescoma, Tchibo, Slevotéka.cz, ProDěti.cz, Popron.cz, Pesklub.cz, Parfemy-Elnino.cz, NaZuby.cz, Kytary.cz, eProton.cz, Adipro.cz, Bonami.cz, Zoot.cz, DameJidlo.cz, Pilulka.cz, SkupinaČEZ.cz, Alexandria.cz, Emotio.cz, Frutiko.cz, Naučmese.cz a mnoho a mnoho dalších, takže je z čeho vybírat a na své si přijde každý.

Snímek obrazovky 2015-05-05 v 21.09.07

Snadné, že? Tak do toho! Spojte příjemné s užitečným a udělejte Dobrou věc.

Tým Farmy Naděje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.