Poděkování všem dobrým lidem

V uplynulých dvou týdnech se stala řada věcí, za které se sluší poděkovat a které nás utvrzují v přesvědčení, že když děláte věci srdcem, všechno se daří tak, jak potřebujete.

Nejprve nám dovolte poděkovat všem báječným lidem, kteří nám doposud přispěli na náš transparentní účet. Do této chvíle jsme díky vám vybrali bez mála 134 tisíc korun! Co to znamená? Že máme na vrtanou studnu nebo čističku odpadních vod, zřízení elektrické přípojky, o níž jsme zažádali toto pondělí, a zřejmě i na studii k projektové dokumentaci. Děkujeme!

Děkujeme všem, kteří nás podpořili během Festivalu Evolution, ať už koupí tašky s naším logem nebo jinými motivy, dobrovolným příspěvkem či jen tím, že se s námi na chvíli zastavili, zajímali se o to, co děláme, odnesli si letáček s informacemi o našem projektu a třeba pomohou šířit povědomí o Farmě Naděje mezi další otevřené duše. Kromě toho jsme získali řadu cenných kontaktů a příslibů na budoucí spolupráci. Za to vděčíme našemu patronovi Petru Vachlerovi, který nás spojil s organizátorem festivalu Ctiradem Hemelíkem. Děkujeme i jemu, že nás bez váhání a nezištně zařadil na seznam vystavovatelů.

Děkujeme všem, kteří sdíleli naši výzvu, že sháníme projektanta/architekta. V ten samý den, kdy jsme naši prosbu o pomoc zveřejnili na webu a FB, se nám ozvalo hned několik odborníků, které náš projekt oslovil, nadchl a kteří by se na jeho tvorbě rádi podíleli. V tuto chvíli jednáme s pěti z nich a další dva oslovíme v následujících dnech. Děkujeme i jim za jejich nabídku pomoci!

A na závěr nám dovolte poděkovat všem, kteří ochotně přikládají ruku k dílu a věnují svou energii a čas na to, aby projekt Farma Naděje rostl a rozkvétal. Jste úžasní a společně to dokážeme!

Krásný slunečný den všem,
tým Farmy Naděje

Z louky na kraji Prahy vás zdraví Katka a její kamarád Dan, bývalý dostihák, který si teď užívá klidu, pastvy a sluníčka. No řekněte, dovedete si představit lepší kancelář?

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top