Poděkování všem dobrým lidem

V uplynulých dvou týdnech se stala řada věcí, za které se sluší poděkovat a které nás utvrzují v přesvědčení, že když děláte věci srdcem, všechno se daří tak, jak potřebujete.

Nejprve nám dovolte poděkovat všem báječným lidem, kteří nám doposud přispěli na náš transparentní účet. Do této chvíle jsme díky vám vybrali bez mála 134 tisíc korun! Co to znamená? Že máme na vrtanou studnu nebo čističku odpadních vod, zřízení elektrické přípojky, o níž jsme zažádali toto pondělí, a zřejmě i na studii k projektové dokumentaci. Děkujeme!

Děkujeme všem, kteří nás podpořili během Festivalu Evolution, ať už koupí tašky s naším logem nebo jinými motivy, dobrovolným příspěvkem či jen tím, že se s námi na chvíli zastavili, zajímali se o to, co děláme, odnesli si letáček s informacemi o našem projektu a třeba pomohou šířit povědomí o Farmě Naděje mezi další otevřené duše. Kromě toho jsme získali řadu cenných kontaktů a příslibů na budoucí spolupráci. Za to vděčíme našemu patronovi Petru Vachlerovi, který nás spojil s organizátorem festivalu Ctiradem Hemelíkem. Děkujeme i jemu, že nás bez váhání a nezištně zařadil na seznam vystavovatelů.

Děkujeme všem, kteří sdíleli naši výzvu, že sháníme projektanta/architekta. V ten samý den, kdy jsme naši prosbu o pomoc zveřejnili na webu a FB, se nám ozvalo hned několik odborníků, které náš projekt oslovil, nadchl a kteří by se na jeho tvorbě rádi podíleli. V tuto chvíli jednáme s pěti z nich a další dva oslovíme v následujících dnech. Děkujeme i jim za jejich nabídku pomoci!

A na závěr nám dovolte poděkovat všem, kteří ochotně přikládají ruku k dílu a věnují svou energii a čas na to, aby projekt Farma Naděje rostl a rozkvétal. Jste úžasní a společně to dokážeme!

Krásný slunečný den všem,
tým Farmy Naděje

Z louky na kraji Prahy vás zdraví Katka a její kamarád Dan, bývalý dostihák, který si teď užívá klidu, pastvy a sluníčka. No řekněte, dovedete si představit lepší kancelář?

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.