Sbírka – operace Čiky

Krásný začátek týdne všem přejeme,

a přicházíme s novinkami ohledně léčby a operace maličké Čiky. Její zranění je již staré a jedná se o úplně vykloubenou nožičku, která ještě byla otočená o 90 stupňů. Asi jako byste měli lýtko vepředu.

Moc děkujeme VETCENTRUM v Praze, kde si vzal pan ortoped Duchek naši maličkou do své péče. Máme dvě možnosti, buď amputace zadní nožičky, nebo velmi složitá operace, po které by ale Čiky mohla zadní nožičku opět používat. Jelikož má velice zkrácený stehenní sval, je nutné zkrátit o 1 cm stehenní kost, vrátit kloub do jamky a celý sval přetáhnout na své místo (Veterinární zprávu níže).

Je to operace, která bude velmi nákladná a drahá, několik desítek tisíc korun (jako útulek dostaneme slevu, ale přesto bude cena vysoká), ale Čikince jsou podle odhadu 2 roky a má před sebou ještě spousty let, proto bychom jí chtěli dopřát jen to nejlepší.

Pokud byste chtěli na operaci přispět, budeme vám moc vděční.
Číslo účtu je 2300769996/2010 a do poznámky stačí napsat Čiky.
Moc děkujeme ❤️

Celý den, co jsme byli v Praze byla maličká moc hodná, při nákupech seděla tichoučce v batůžku s kapucí a večer jsme se dokonce účastnili akce #AkceProKlima 😊 Kdo jste u nás byli, tak víte, jak vděčné tohle stvoření je. Nechceme si ani představovat, co s Rikym zažili, než se dostali k nám, ale nic hezkého to nebude. Stále se bojí nových lidí i situací, ale zvykají si rychle, a když zjistí, že lidské ruce také hladí a mazlí, nemůžou se jich nabažit.
Jsme tak šťastní, že se dostali do cesty právě nám a teď si žijí jako v ráji s tolika lidmi a zvířátky po svém boku ❤️😊

Děkujeme z celého srdce vám všem, kteří nás podporujete a pomáháte nám se o ně starat, pečovat a léčit je… 😍


Operace Ciky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.