V Dobrovítově začaly první práce, stavíme jurtu

Milí příznivci Farmy Naděje, máme pro vás dobrou zprávu! Na pozemku v Dobrovítově se konečně začalo pracovat. Po rozhovoru s panem starostou jsme přehodnotili postup prací a rozhodli se, že není nutné čekat na terénní úpravy parcely, a tak jsme se už v úterý 1. září dali do vrtání a kopání děr na betonové patky pro jurtu. Zároveň jsme bytelnými kůly lépe vyznačili hranice naší parcely. Ve středu 2. září jsme pak patky, na nichž bude jurta stát, vybetonovali.

V Dobrovítově bylo nádherně – krásné počasí, klid, výhled daleko do kraje a my už se těšíme na příští týden, kdy by se měly patky osazovat roštem. Tvořit vlastníma rukama a ještě k tomu něco, co má smysl, je prostě nádhera.

Děkuju Radkovi, Petrovi a Honzovi za jejich pomoc a nadšení!

Katka a spol.

Krátké video vás zavede do Dobrovítova, na místo vznikající Farmy Naděje:

 

2 comments on “V Dobrovítově začaly první práce, stavíme jurtu
  1. marketa napsal:

    No jsem dojata♥moc moc moc vam fandim!tohle bych prala take,ale v male mire zviratek.a vy zacnete stavet FARMU NADEJE pro ty miilacky♡co jim je tak moc ublizovano!jste 93 km od phy?tim paden cca 170 ode me,daleko abych vam fyzicky pomahala,a to bych chtela.na kolik zviratek zhruba busete mit kapacitu..?kdyby jste staveli,nebo by semnou nekdo sel postavit dalsi farmu ve vychodnich cechach.jsem tu a budu stastna kdyz se toho ucasnim a budu soucasti.ty zviratka za to STOJI!!!dekuji a hodne sil a stesti♡

    • adminus adminus napsal:

      Ahoj, Markéto, díky moc za milou zprávu! Co se zvířátek týče, začneme králíky a slepičkami, později přidáme kozy, ovce, pak prasata a krávy. Počítám, že na pozemek se pohodlně vejdou tak dvě kravky, deset koz, deset ovcí, tři prasata, několik desítek slepic a tak 10 až 15 králíků. Až vše rozjedeme a naučíme se to, rádi pomůžeme rozjet i další Farmy Naděje, třeba tam u vás 🙂 Máte nějaké pozemky? Mějte se krásně! Katka a spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.