Farma Naděje na Voříškiádě a Viva la Vegevolucion

Milí přátelé, na sobotu 19. září se nám sešla dvě pozvání: na Voříškiádu v Táboře a festival Viva la Vegevolucion v Liberci. Přijali jsme obě dvě, a tak se s vámi budeme moci v jednom dni potkat na jihu i severu Čech.

Jako první nás začátkem května oslovil jeden z organizátorů akce v Liberci Přemek Holeš:
“Zdravím Farmu Naděje! Ve spolupráci s dalšími přáteli připravujeme akci zaměřenou na téma rostlinná výživa pro sportovce a pro děti s názvem Viva la Vegevolucion. Cílem je i etická stránka věci. Narazil jsem na váš projekt, který mě oslovil, a věřím, že by oslovil i další Liberečáky a lidi z okolí. A pokud hned neoslovil, třeba by jim alespoň pootevřel oči (a i to je pro začátek úspěch). Akce je nekomerční, pokud by se vybralo na dobrovolném vstupném více, než budou náklady, peníze poputují místní organizaci Šance zvířatům a vám.”

pozvánka 1

Akce proběhne v kině Varšava, v jejíž kavárně bude v den akce k prodeji pouze veganské občerstvení a nápoje. A co je na programu? Pokochat se můžete ukázkou silového a plnokontaktního tréninku, vytrvalostního tréninku, dozvíte se něco o dětské rostlinné výživě, zvířecím holocaustu, ochutnáte veganské dobroty a setkáte se se zástupci organizací Šance zvířatům, Food not Bombs Liberec či Obraz-obránci zvířat.

Nebude chybět ani After Party v Pivním baru Azyl, kde vystoupí známý slovenský hiphopový zpěvák Presento, který svými texty upozorňuje na týrání zvířat a nabádá lidi ke změně v chování i myšlení, a kapela Same River Twice z Brna, která představí atmosférický hardcore. 

My z Farmy Naděje představíme náš projekt v 17:00, od jedné hodiny budete mít možnost zakoupit si tašky, trička nebo odznaky s našimi logy a nejen s nimi a odnést si domů pár letáků třeba pro své známé.

Začínáme Voříškiádou
Před několika dny jsme dostali ještě jedno pozvání k datu 19. září, a to na 5. ročník Psího dne neboli Táborskou Voříškiádu, která je spojená s umísťovací výstavou zvířat z útulků. Akce začíná v 10 hodin dopoledne v Odpočinkové zóně komora na Sídlišti nad Lužnicí v Táboře a těšit se můžete na soutěž psí krásy, ukázky výcviku, canisterapie a soutěže o psího šikulku, nejlepší psí masku nebo psí překážkovou dráhu. Moderátorem Voříškiády, která končí ve tři hodiny odpoledne, bude Zdeněk Srstka.

Potkáme se spolu na Voříškiádě?

Farma Naděje bude na akci od samého začátku a budeme se prezentovat jak u stánku (opět s možností prodeje našich dárkových předmětů), tak s mikrofonem.

Budeme rádi, když nás a všechny ty bezva lidi, kteří si dali práci s organizací těchto bohulibých akcí, přijdete podpořit!

PROGRAM NAŠEHO DNE (kdy a kde nás 19. září najdete):
10:00 až 13:00 – Voříškiáda, Tábor
15:00 až 18:00 – Viva la Vegevolucion, Liberec

Tým Farmy Naděje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.