Co je u nás nového

Milí příznivci Farmy Naděje, zima už je skoro za námi a kromě jara se můžeme společně těšit na další pokroky a novinky v našem/vašem projektu. Zde je, co nás čeká:

Festival Evolution
Stejně jako minulý rok i letos se zúčastníme Festivalu Evolution. Festival je určen pro všechny, kteří chtějí žít zdravě, zajímají se o ekologii, ochranu zvířat, duchovní rozvoj a hledají inspiraci a dobré nápady. Festival, který vám nasadí brouka do hlavy, proběhne od pátku 18. do neděle 20. března 2016 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Svůj skromný stolek tam budeme po všechny tři dny, budeme si povídat s návštěvníky, prodávat tašky, trička a rozdávat letáčky. Půjdete-li okolo, stavte se, rádi vás uvidíme.

Moc děkujeme pořadatelům, především panu Ctiradu Hemelíkovi za možnost zúčastnit se této zdarma události.

Evolution

Těšíme se na vás na Festivalu Evolution 🙂

Kampaň pro Hit Hit
Připravujeme kampaň pro Hit Hit s názvem „Zimní bejvák pro zvířátka, letní hřiště pro děťátka“, abychom vybrali potřebné finance na výstavbu zimního ustájení pro krávy, ovce, kozy a prasata a na prolézačky s indiánským týpí pro děti. Jako cílovou částku jsme si zvolili 333 tisíc korun. Pokud se nám podaří vybrat víc, bude i na skleník s kurníkama pro slepičky a dílnu pro děti a karanténní stáj pro nově přijatá nebo nemocná zvířata. V tuto chvíli připravujeme motivační video a vymýšlíme pro vás dárky a ceny za vaše příspěvky.

Voda a elektřina jsou základ
Zhruba před rokem jsme u ČEZ zažádali o přivedení elektřiny na hranici pozemku a vypadá to, že se konečně dočkáme. Všechna povolení jsme získali a teď už je jen na prováděcí firmě, aby nám elektrickou přípojku zbudovala.

Zároveň jsme dostali „zelenou“ ze stavebního úřadu v Čáslavi k vyvrtání studny, teď už zbývá jen počkat na souhlas z odboru životního prostředí. Jakmile budeme mít všechny potřebné dokumenty a elektřinu, necháme vyvrtat studnu. Voda a elektřina jsou základ, který pak společně oslavíme v jurtě

Hledáme nové domovy zvířatům
Farma Naděje se teprve buduje, a tak alespoň pomáháme těm, kteří se už o zachráněná zvířata starají, nebo jim chtějí najít bezpečný azyl. Na našem Facebooku pravidelně zveřejňujeme vaše prosby o pomoc s hledáním nových domovů pro týraná nebo nechtěná zvířata. Moc děkujeme všem, kteří tyto příspěvky sdílejí nebo kupují a posílají zvířatům krmivo, deky, pelíšky, hračky, oblečky a další potřebné věci, které předáváme našim spřáteleným útulkům. Současně pro ně pořádáme sbírky, malujeme a prodáváme obrazy, abychom jim vypomohli i finančně.

Oslovili jsme významné sponzory
Abychom mohli v Dobrovítově postavit osvětové centrum a vytvořit důstojné a bezpečné zázemí pro naše návštěvníky, mezi nimiž nebudou chybět děti z dětských domovů, týrané či handicapované děti a senioři, budeme potřebovat ne statisíce, ale miliony.  Proto hledáme významné sponzory, kteří se budou chtít podílet na našem projektu. Do této chvíle jsme oslovili několik firem, tak nám držte palce, aby bylo naše vyjednávání úspěšné.

Na závěr nám dovolte moc a moc poděkovat všem dobrým lidem, kteří neváhají přispět svou energií a finančními prostředky, aby nám pomohli. Na našem transparentním účtě je v tuto chvíli díky vašim štědrým darům 450 tisíc korun, které použijeme na vybudování studny, čistírny odpadních vod, elektrické přípojky, ohrad a letních přístřešků pro zvířata. Společně to dokážeme! 

Tým Farmy Naděje


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top