Vítejte na Farmě Naděje

Jak jsme slíbili, dnes vám představíme architektonickou studii, která vás zavede na malou virtuální prohlídku budoucí Farmy Naděje. Snad se vám bude líbit tak jako nám.

Před časem jsme na webu i FB uveřejnili prosbu, že sháníme projektanta/architekta. Ozvalo se nám hned několik lidí – mezi nimi nadšení studenti i zkušení profíci, kteří nám nabízeli své služby za zajímavé ceny. Do nejužšího kola jsme s děvčaty vybraly pana architekta Michala Míču z Poděbrad a Ing. arch. Zuzanu Dušek Hanuškovou z Prahy. Oba měli za sebou několikaletou praxi v oboru, dobré profesní zázemí, zajímavý úhel pohledu na zpracování studie, možnost i zájem podílet se na projektu od začátku až do konce a nabízeli nám férovou cenu.

Po nelehkém zvažování všech pro a proti jsme zvolily pana architekta, abychom do projektu vnesly více mužské energie, ale osud nás nakonec stejně spojil se ženou. Pan architekt sice práci na studii započal a odvedl kus poctivé práce, ale v průběhu se nám omluvil jak z pracovních, tak z rodinných důvodů a požádal nás, zda bychom neoslovily jiného projektanta, který by se nám mohl patřičně věnovat. A tak jsme se svěřily do dobrých rukou mladé paní architektky Zuzany, která nás bez váhání přijala a do našeho projektu vnesla úžasnou tvořivou energii, obdivuhodnou píli, pečlivost a dobré nápady. Z počátečního návrhu svého kolegy vytvořila studii, která předčila naše očekávání a kterou vám teď s radostí představujeme. Snad se bude líbit i vám. Vítejte na Farmě Naděje!

Tým Farmy Naděje
Vizualizace: autorka studie Ing. arch. Zuzana Dušek Hanušková


3 comments on “Vítejte na Farmě Naděje
 1. Veronika napsal:

  Perfektní, farma bude pro zvířátka určitě krásným a bezpečným domovem. Opravdu moc vám přeju, aby vše vycházelo podle plánu a podařilo se farmu brzy vybudovat. Hodně štěstí a dobrých srdcí!:)

 2. marketa napsal:

  Skvele moc se tešim na real.na zviřatka mooc moc.a kdy asi bude tak hotovo prosim?jste super♥

  • adminus napsal:

   Ahoj, Markéto, i my se těšíme 🙂 Kdy asi bude hotovo? Věříme, že za dva roky bude Farma v plném provozu. Tak držte palce! Katka a spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

FN
 
FN
Chcete nám pomoci peněžním příspěvkem? Můžete zasláním libovolné částky či zřízením trvalého příkazu ve prospěch našeho transparentního konta č. 2300769996/2010.

č.ú. 2300769996/2010
Údaje pro zahraniční platby:
IBAN CZ4120100000002300769996
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Banka : FIO
IČO: 03901378
Sídlo spolku: Kaprova 42/14,110 00 Praha
Majitelem účtu je Farma Naděje, z. s.
Telefon: 777 633 561
Spisová značka: L 62162 vedená u Městského soudu v Praze
Děkujeme, každá pomoc se počítá!

Přes PayPal:
Při nákupech v e-shopech označte Farmu Naděje, nestojí Vás to nic a darujete nám % ze svého nákupu.
eshopy pro zvířátka

FN
www.givenio.org
Vegan potraviny, přírodní kosmetika, superfoods. Při objednávce vložte kód NADEJE5 a podpořte 5% z celkové ceny Farmu Naděje.
FN
Přejeme vám Vánoce zdravé, etické, šetrné, soucitné a přitom št'astné. Inspirujte se našimi tipy.
FN
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
přispívá na provoz Farmy Naděje
FN
Top