Máme zaseto a elektřinu

Zdravíme všechny naše příznivce a přinášíme dvě novinky z Farmy Naděje. Na hranici pozemku už stojí budka s elektrikou a oba dva hektary budoucích pastvin jsou oseté travním a bylinným semenem. Přejme semínkům, aby zapršelo, aby se v půdě dobře ujala a brzy se zazelenala.rozvadec_01

img_2546-1-e1461696465847-01

Teď už jen zajistit elektroměr a jsme pod proudem!

Zemědělské družstvo ve Zbýšově nám půdu připravilo a oselo travním a bylinným semenem. Příští rok by tu mohla být pěkná louka pro zvířata.

Zemědělské družstvo ve Zbýšově nám půdu připravilo a oselo travním a bylinným semenem. Příští rok by tu mohla být pěkná louka pro zvířata.

Děkujeme zemědělskému družstvu ve Zbýšově za pomoc s přípravou pozemku a samotným osetím a firmě pana Tomáše Havlíčka za dobře odvedenou práci při zřizování elektrické přípojky.

A co máme v plánu dál? Postavit kadibudku, plot a vyvrtat studnu. V mezičase usilovně pracujeme na tom, abychom opatřili dostatek financí na samotné centrum. Jsme na dobré cestě, tak držte palce.

Tým Farmy Naděje

0 comments on “Máme zaseto a elektřinu
1 Pings/Trackbacks pro "Máme zaseto a elektřinu"
  1. […] Byl to ten slavný den, kdy k nám byl zaveden elektrický proud Koncem dubna jsme se konečně dočkali zavedení elektřiny na hranici našeho pozemku. Kromě toho jsme oba dva hektary orné půdy nechali osít travním a bylinkovým semenem, aby měla zvířata kvalitní pastvu. Více zde: https://farmanadeje.cz/mame-zaseto-a-elektrinu/ […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.